Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

www.paracord.sk
www.paracord.cz
paracord@paracord.cz

LIMITOVANÁ PONUKA

TOVAR V AKCII

cena 12,46 €
skladom
cena 12,46 €
skladom

AKO NAKUPOVAŤ » Tabuľka veľkostí » Ako zmerať obvod zápästia?
Ako zmerať obvod zápästia?

Ako zmerať obvod zápästia?

Najlepšie krajčírskym metrom, meter obtočíte okolo zápästia tak aby neškrtil, ani neplandal.

Ak doma nemáte krajčírsky meter, stačí Vám prúžok papiera alebo kúsok povrázku a pravítko alebo meter. Papierik alebo povrázok obtočíte okolo zápästia a urobíte si značku fixkou. Potom priložíte papierik k pravítku a zmeriate.


Čo robiť, keď nepoznám obvod zápästia?

Obvod zápästia je lepšie zmerať, ale ak sa jedná o darček, chápeme, že to nie je vždy možné. Ponúkame takú radu - zo štatistík nám vyplynulo, že bežný muž má väčšinou obvod zápästia 19-20cm (veľ. L) a bežná žena 16cm (veľ XS)


K čemu je nám obvod zápěstí?

Obvod zápěstí je údaj určující velikost náramku. Délka náramku musí být vždy větší než obvod zápěstí, aby Vám náramek padl. O kolik musí být náramek delší, určujeme speciálním vzorcem, který se u různých vzorů pletení nebo použitých spon může měnit. Prosíme, věnujte proto pozornost správnému naměření obvodu zápěstí, abychom mohli délku náramku správně vypočítat nebo abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější velikost. Děkujeme.